NRS5024T6R8MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5024T6R8MMGJ
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.NRS5024T6R8MMGJ.pdf2.NRS5024T6R8MMGJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5024T6R8MMGJ
Tau Wae NRS5024T6R8MMGJ Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370414 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5024T6R8MMGJ.pdf2.NRS5024T6R8MMGJ.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 5050 Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa LM NRS5024T 6R8MMGJ Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5024T6R8MMGJ
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Momo Hangarau 6.8µH
Nga wa - Whakamātautau 28MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 80 mOhm Max
Whakaahua nui 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 80 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 2.2A
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Maama Ferrite