NRS5024T3R3NMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5024T3R3NMGJ
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 2.4A 43 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.NRS5024T3R3NMGJ.pdf2.NRS5024T3R3NMGJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5024T3R3NMGJ
Tau Wae NRS5024T3R3NMGJ Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 2.4A 43 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421282 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5024T3R3NMGJ.pdf2.NRS5024T3R3NMGJ.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 5050 Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-5581-2
LM NRS5024T 3R3NMGJ
NRS5024T3R3NMGJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5024T3R3NMGJ
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Momo Hangarau 3.3µH
Nga wa - Whakamātautau 41MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 43 mOhm Max
Whakaahua nui 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 43 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±30%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 2.4A 43 MOHM SMD
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 3.1A
Whakatauranga onamata 2.4A I teie nei - Maama Ferrite