NRS5014T4R7NMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T4R7NMGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5014T4R7NMGG
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.4A 120 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRS5014T4R7NMGG.pdf2.NRS5014T4R7NMGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5014T4R7NMGG
Tau Wae NRS5014T4R7NMGG Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.4A 120 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426083 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5014T4R7NMGG.pdf2.NRS5014T4R7NMGG.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-2615-2
LM NRS5014T 4R7NMGG
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5014T4R7NMGG
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Momo Hangarau 4.7µH
Nga wa - Whakamātautau 41MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 120 mOhm Max
Whakaahua nui 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 120 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±30%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.4A 120 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 2.05A
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama Ferrite
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NRS5014T6R8MMGG
NRS5014T6R8MMGG
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 1.2A 150 MOHM
I roto i te taonga: 243444 pcs
Tikiake: NRS5014T6R8MMGG.pdf
RFQ
NRS5020T100MMGJ
NRS5020T100MMGJ
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.45A 144 MOHM
I roto i te taonga: 630838 pcs
Tikiake: NRS5020T100MMGJ.pdf
RFQ
NRS5014T4R7NMGGV
NRS5014T4R7NMGGV
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 1.4A 120 MOHM