NRS5014T2R2NMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T2R2NMGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5014T2R2NMGG
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2A 78 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.NRS5014T2R2NMGG.pdf2.NRS5014T2R2NMGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5014T2R2NMGG
Tau Wae NRS5014T2R2NMGG Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2A 78 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 409838 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5014T2R2NMGG.pdf2.NRS5014T2R2NMGG.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-2613-2
LM NRS5014T 2R2NMGG
LM NRS5014T2R2NMGG
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5014T2R2NMGG
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Momo Hangarau 2.2µH
Nga wa - Whakamātautau 56MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 78 mOhm Max
Whakaahua nui 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 78 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±30%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2A 78 MOHM SMD
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 2.8A
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama Ferrite