NRS5014T100MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T100MMGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5014T100MMGG
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRS5014T100MMGG.pdf2.NRS5014T100MMGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5014T100MMGG
Tau Wae NRS5014T100MMGG Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313883 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5014T100MMGG.pdf2.NRS5014T100MMGG.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-3011-6 Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5014T100MMGG
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Momo Hangarau 10µH
Nga wa - Whakamātautau 27MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 240 mOhm Max
Whakaahua nui 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 240 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 1.4A
Whakatauranga onamata 1.05A I teie nei - Maama Ferrite