NR4012T330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4012T330M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NR4012T330M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 420MA 972 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NR4012T330M.pdf2.NR4012T330M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NR4012T330M
Tau Wae NR4012T330M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 420MA 972 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 438047 pcs Pepa Raraunga 1.NR4012T330M.pdf2.NR4012T330M.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Raupapa NR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-2654-2
LM NR 4012T 330M
LM NR4012T 330M
NR4012T330M-ND
Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NR4012T330M
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Momo Hangarau 33µH
Nga wa - Whakamātautau 15MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 972 mOhm Max
Whakaahua nui 33µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 972 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 420MA 972 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 400mA
Whakatauranga onamata 420mA I teie nei - Maama Ferrite