LMK212SD683JG-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK212SD683JG-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK212SD683JG-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 10V 0805
Ngā Rauemi: LMK212SD683JG-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK212SD683JG-T
Tau Wae LMK212SD683JG-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 10V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 687989 pcs Pepa Raraunga LMK212SD683JG-T.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui 0.068µF
Te matotoru (Max) - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CFCAP™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa RF, Microwave, High Frequency
Ratonga - Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1129-2
CF LMK212 SD683JG-T
CF LMK212 SD683JG-T
LMK212SD683JGT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga LMK212SD683JG-T
Te Kāhua Ara 0.053" (1.35mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Distortion Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.068µF ±5% 10V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 10V 0805