LMK212BJ106KG-L
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK212BJ106KG-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK212BJ106KG-L
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Ngā Rauemi: LMK212BJ106KG-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK212BJ106KG-L
Tau Wae LMK212BJ106KG-L Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 10V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1493597 pcs Pepa Raraunga LMK212BJ106KG-L.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui 10µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2642-2
CE LMK212 BJ106KG-L
CELMK212BJ106KG-L
LMK212BJ106KGL
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga LMK212BJ106KG-L Te Kāhua Ara 0.053" (1.35mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 10UF 10V X5R 0805