LIC1235RS3R8406
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LIC1235RS3R8406 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LIC1235RS3R8406
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP LITHIUM 40F 3.8V
Ngā Rauemi: 1.LIC1235RS3R8406.pdf2.LIC1235RS3R8406.pdf3.LIC1235RS3R8406.pdf4.LIC1235RS3R8406.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LIC1235RS3R8406
Tau Wae LIC1235RS3R8406 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP LITHIUM 40F 3.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 3.8V Te manawanui 40F
Whakamutunga Through Hole Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa RS
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial, Can
Ētahi Ingoa 587-5107
CL LIC1235RS3R8406
Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga LIC1235RS3R8406
Life @ Temp. 70 mOhm @ 1kHz Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
Whakaahua nui 40F ±20%(EDLC) Supercapacitor 3.8V Radial, Can 70 mOhm @ 1kHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP LITHIUM 40F 3.8V Nga tono -