JMK063C6104KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK063C6104KP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JMK063C6104KP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201
Ngā Rauemi: 1.JMK063C6104KP-F.pdf2.JMK063C6104KP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JMK063C6104KP-F
Tau Wae JMK063C6104KP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3209105 pcs Pepa Raraunga 1.JMK063C6104KP-F.pdf2.JMK063C6104KP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui 0.1µF
Te matotoru (Max) X6S Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa RM JMK063 C6104KP-F Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga JMK063C6104KP-F
Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201