HMK212C7474KGHTE
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMK212C7474KGHTE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HMK212C7474KGHTE
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805
Ngā Rauemi: 1.HMK212C7474KGHTE.pdf2.HMK212C7474KGHTE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HMK212C7474KGHTE
Tau Wae HMK212C7474KGHTE Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1106950 pcs Pepa Raraunga 1.HMK212C7474KGHTE.pdf2.HMK212C7474KGHTE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.47µF Te matotoru (Max) X7S
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa M RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, SMPS Filtering Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 587-5014-2
CG HMK212 C7474KGHTE
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga HMK212C7474KGHTE Te Kāhua Ara 0.053" (1.35mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805