GMK316AB7475KLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
GMK316AB7475KLHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMK316AB7475KLHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 35V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.GMK316AB7475KLHT.pdf2.GMK316AB7475KLHT.pdf3.GMK316AB7475KLHT.pdf4.GMK316AB7475KLHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMK316AB7475KLHT
Tau Wae GMK316AB7475KLHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 35V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui 4.7µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3368-2
CE GMK316AB7475KLHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga GMK316AB7475KLHT
Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 4.7µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 35V X7R 1206