FBMJ1608HM230NTW
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMJ1608HM230NTW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMJ1608HM230NTW
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 23 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.FBMJ1608HM230NTW.pdf2.FBMJ1608HM230NTW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMJ1608HM230NTW
Tau Wae FBMJ1608HM230NTW Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 23 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1908904 pcs Pepa Raraunga 1.FBMJ1608HM230NTW.pdf2.FBMJ1608HM230NTW.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FB
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 587-3843-2
FC FB MJ1608HM230NTW
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga FBMJ1608HM230NTW Inductance @ Frequency 23 Ohm @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pupuhi Power Line
Whakarite Tae 6 mOhm Whakaahuatanga FERRITE BEAD 23 OHM 0603 1LN
DC Resistance (DCR) (Max) 6A Raina Taea - Kaore i te whakakorehia 1