FBMH4525HM162NTV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMH4525HM162NTV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMH4525HM162NTV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
Ngā Rauemi: 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMH4525HM162NTV
Tau Wae FBMH4525HM162NTV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113027 pcs Pepa Raraunga 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Raupapa FB
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 1810 (4525 Metric) Ētahi Ingoa 587-3840-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga FBMH4525HM162NTV Inductance @ Frequency 1.6 kOhm @ 100MHz
Teitei (Max) 0.110" (2.80mm) Pupuhi Power Line
Whakarite Tae 130 mOhm Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
DC Resistance (DCR) (Max) 2A Raina Taea - Kaore i te whakakorehia 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FBMH4525HM162NT
FBMH4525HM162NT
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN