FBMH1608HM331-TV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMH1608HM331-TV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMH1608HM331-TV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.FBMH1608HM331-TV.pdf2.FBMH1608HM331-TV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMH1608HM331-TV
Tau Wae FBMH1608HM331-TV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1827774 pcs Pepa Raraunga 1.FBMH1608HM331-TV.pdf2.FBMH1608HM331-TV.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FB
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 587-3823-2
FC FB MH1608HM331-TV
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga FBMH1608HM331-TV Inductance @ Frequency 330 Ohm @ 100MHz
Teitei (Max) 0.035" (0.90mm) Pupuhi Power Line
Whakarite Tae 130 mOhm Whakaahuatanga FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
DC Resistance (DCR) (Max) 1.2A Raina Taea - Kaore i te whakakorehia 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FBMH1608HM331-T
FBMH1608HM331-T
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN