CKP2520V3R3M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CKP2520V3R3M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKP2520V3R3M-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 400MA 150 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CKP2520V3R3M-T.pdf2.CKP2520V3R3M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKP2520V3R3M-T
Tau Wae CKP2520V3R3M-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 400MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342293 pcs Pepa Raraunga 1.CKP2520V3R3M-T.pdf2.CKP2520V3R3M-T.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1008 (2520 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Multilayer Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa CK RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ratonga - Ko te poari 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2183-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga CKP2520V3R3M-T
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Momo Hangarau 3.3µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 150 mOhm Max
Whakaahua nui 3.3µH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 150 mOhm Max 1008 (2520 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 400MA 150 MOHM
Te wa roa 1MHz DC Resistance (DCR) 400mA
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -