CKP25201R0M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CKP25201R0M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKP25201R0M-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 800MA 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CKP25201R0M-T.pdf2.CKP25201R0M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKP25201R0M-T
Tau Wae CKP25201R0M-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 800MA 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 449377 pcs Pepa Raraunga 1.CKP25201R0M-T.pdf2.CKP25201R0M-T.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1008 (2520 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Multilayer Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa CK RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2091-2
CKP25201R0MT
LF CKP2520 1R0M-T
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga CKP25201R0M-T
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Momo Hangarau 1µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 80 mOhm Max
Whakaahua nui 1µH Unshielded Multilayer Inductor 800mA 80 mOhm Max 1008 (2520 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 800MA 80 MOHM SMD
Te wa roa 1MHz DC Resistance (DCR) 800mA
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama Ferrite