CBL2012T470M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBL2012T470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBL2012T470M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 140MA 5.46 OHM
Ngā Rauemi: 1.CBL2012T470M.pdf2.CBL2012T470M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBL2012T470M
Tau Wae CBL2012T470M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 140MA 5.46 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 871989 pcs Pepa Raraunga 1.CBL2012T470M.pdf2.CBL2012T470M.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 (2012 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1634-2
CBL2012T470M-ND
LQ CB L2012T470M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga CBL2012T470M
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Momo Hangarau 47µH
Nga wa - Whakamātautau 11MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.46 Ohm Max
Whakaahua nui 47µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 5.46 Ohm Max 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 140MA 5.46 OHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 100mA
Whakatauranga onamata 140mA I teie nei - Maama Ferrite