| Tau Wae | CBL2012T2R2M | Kaihanga | Taiyo Yuden |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FIXED IND 2.2UH 590MA 507 MOHM | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 828368 pcs | Pepa Raraunga | 1.CBL2012T2R2M.pdf2.CBL2012T2R2M.pdf |
| Tuhinga o mua - Breakdown | 0805 (2012 Metric) | Whakamahi | Unshielded |
| Momo | Wirewound | Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | CB | RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Ratonga | - | Ko te poari | 0805 (2012 Metric) |
| Ētahi Ingoa | 587-1630-2 CBL2012T2R2M-ND LQ CB L2012T2R2M |
Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks | Waehanga Kaihanga | CBL2012T2R2M |
| Teitei - Tae (Max) | 0.039" (1.00mm) | Momo Hangarau | 2.2µH |
| Nga wa - Whakamātautau | 80MHz | Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 507 mOhm Max |
| Whakaahua nui | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 590mA 507 mOhm Max 0805 (2012 Metric) | ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±20% |
| Taitapa - Tae | - | Whakaahuatanga | FIXED IND 2.2UH 590MA 507 MOHM |
| Te wa roa | 100kHz | DC Resistance (DCR) | 440mA |
| Whakatauranga onamata | 590mA | I teie nei - Maama | Ferrite |