BK2125HM241-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK2125HM241-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK2125HM241-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 240 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: 1.BK2125HM241-T.pdf2.BK2125HM241-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK2125HM241-T
Tau Wae BK2125HM241-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 240 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3225293 pcs Pepa Raraunga 1.BK2125HM241-T.pdf2.BK2125HM241-T.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa BK
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 587-1900-2
BK2125HM241-T-ND
BK2125HM241T
LF BK 2125HM241-T
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga BK2125HM241-T Inductance @ Frequency 240 Ohm @ 100MHz
Teitei (Max) 0.041" (1.05mm) Pupuhi -
Whakarite Tae 200 mOhm Whakaahuatanga FERRITE BEAD 240 OHM 0805 1LN
DC Resistance (DCR) (Max) 600mA Raina Taea - Kaore i te whakakorehia 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK20104W680-T
BK20104W680-T
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 68 OHM 0804 4LN
I roto i te taonga: 1160925 pcs
Tikiake: BK20104W680-T.pdf
RFQ
BK2125HM241-TV
BK2125HM241-TV
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 240 OHM 0805 1LN