AWK107C6475MVHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AWK107C6475MVHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWK107C6475MVHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306
Ngā Rauemi: 1.AWK107C6475MVHT.pdf2.AWK107C6475MVHT.pdf3.AWK107C6475MVHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWK107C6475MVHT
Tau Wae AWK107C6475MVHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 4V
Te manawanui 4.7µF Te matotoru (Max) X6S
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Raupapa LWDC™, LW RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, Bypass, Decoupling Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0306 (0816 Metric) Ētahi Ingoa 587-5161-2
CE AWK107 C6475MVHT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga AWK107C6475MVHT Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahua nui 4.7µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0306 (0816 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306