AMK316BBJ157ML-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316BBJ157ML-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMK316BBJ157ML-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 150UF 4V X5R 1206
Ngā Rauemi: 1.AMK316BBJ157ML-T.pdf2.AMK316BBJ157ML-T.pdf3.AMK316BBJ157ML-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMK316BBJ157ML-T
Tau Wae AMK316BBJ157ML-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 150UF 4V X5R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui 150µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3979-2
CE AMK316BBJ157ML-T
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AMK316BBJ157ML-T
Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 150µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 150UF 4V X5R 1206