AMK316AB7226MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316AB7226MLHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMK316AB7226MLHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 22UF 4V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.AMK316AB7226MLHT.pdf2.AMK316AB7226MLHT.pdf3.AMK316AB7226MLHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMK316AB7226MLHT
Tau Wae AMK316AB7226MLHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 22UF 4V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui 22µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3267-2
CE AMK316AB7226MLHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AMK316AB7226MLHT
Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 22UF 4V X7R 1206