AMK212BC6476MG-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK212BC6476MG-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMK212BC6476MG-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 47UF 4V X6S 0805
Ngā Rauemi: 1.AMK212BC6476MG-T.pdf2.AMK212BC6476MG-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMK212BC6476MG-T
Tau Wae AMK212BC6476MG-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 47UF 4V X6S 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 654031 pcs Pepa Raraunga 1.AMK212BC6476MG-T.pdf2.AMK212BC6476MG-T.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui 47µF
Te matotoru (Max) X6S Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3266-2
CE AMK212BC6476MG-T
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga AMK212BC6476MG-T
Te Kāhua Ara 0.053" (1.35mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 47UF 4V X6S 0805