VN5E160ASTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E160ASTR-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VN5E160ASTR-E
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC
Ngā Rauemi: VN5E160ASTR-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VN5E160ASTR-E
Tau Wae VN5E160ASTR-E Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 82132 pcs Pepa Raraunga VN5E160ASTR-E.pdf
Ngaohihi - Tae 160 mOhm (Max) Tuhinga o mua - Breakdown 8-SO
Raupapa VIPower™ RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 497-11684-6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga VN5E160ASTR-E
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Ngā āhuatanga Auto Restart Ngā Tohu Hua 7A
Whakahaere Whirihoranga 4.5 V ~ 28 V Motuhake - Whakauru: Whakaputa 1:1