1.5KE56ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56ARL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE56ARL
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE56ARL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE56ARL
Tau Wae 1.5KE56ARL Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 211546 pcs Pepa Raraunga 1.5KE56ARL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Tuhinga o mua - Breakdown DO-201
Momo Zener Raupapa 1.5KE, TRANSIL™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 100A (8/20µs)
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 497-12431-1
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 1.5KE56ARL
Whakaahuatanga TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201 I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100V
Capacitance @ Frequency 1800pF @ 1MHz Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE56C
1.5KE56C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 47.8V 80.85V DO201
I roto i te taonga: 244373 pcs
Tikiake: 1.5KE56C.pdf
RFQ
1.5KE56C-B
1.5KE56C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 211500 pcs
Tikiake: 1.5KE56C-B.pdf
RFQ
1.5KE56ARL
1.5KE56ARL
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201
Tikiake: 1.5KE56ARL.pdf
1.5KE56ARL4G
1.5KE56ARL4G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 47.8V 77V AXIAL