RV-051509D
Recom PowerRecom Power
RV-051509D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV-051509D
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT
Ngā Rauemi: RV-051509D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV-051509D
Tau Wae RV-051509D Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1122 pcs Pepa Raraunga RV-051509D.pdf
Putanga - Mahi 2W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -9V Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Ngaohihi - Taweke (Tae) 4.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Raupapa ECONOLINE RV RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 14 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RV-051509D Raina Raina -
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 66mA, 111mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT
I teie nei - Breakover 6kV (6000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RV-0512S/P/R6.4
RV-0512S/P/R6.4
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 2W
I roto i te taonga: 4025 pcs
Tikiake: RV-0512S/P/R6.4.pdf
RFQ
RV-0512S/P/R8
RV-0512S/P/R8
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 3952 pcs
Tikiake: RV-0512S/P/R8.pdf
RFQ
RV-051509D/P
RV-051509D/P
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Tikiake: RV-051509D/P.pdf
RV-0515D/R6.4
RV-0515D/R6.4
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 2W