RP20-4812SF
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812SF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-4812SF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: RP20-4812SF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-4812SF
Tau Wae RP20-4812SF Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2192 pcs Pepa Raraunga RP20-4812SF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-F Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000632
RP20-4812SF-ND
RP204812SF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-4812SF/N
RP20-4812SF/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 20W
I roto i te taonga: 1790 pcs
Tikiake: RP20-4812SF/N.pdf
RFQ
RP20-4812SF/N-HC
RP20-4812SF/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1552 pcs
Tikiake: RP20-4812SF/N-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SF-HC
RP20-4812SF-HC
Tikiake: RP20-4812SF-HC.pdf
RP20-4812SFR-HC
RP20-4812SFR-HC