RP20-2415DF
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-2415DF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 86 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-2415DF
Tau Wae RP20-2415DF Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 20W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa RP20-F RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RP20-2415DF Raina Raina 88%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 667mA, 667mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 36V Input Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W
I teie nei - Breakover 1.6kV (1600V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-2415DFR
RP20-2415DFR
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
I roto i te taonga: 4143 pcs
Tikiake: RP20-2415DFR.pdf
RFQ
RP20-2415DAW-HC
RP20-2415DAW-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1024 pcs
Tikiake: RP20-2415DAW-HC.pdf
RFQ
RP20-2415DF
RP20-2415DF
I roto i te taonga: 86 pcs
Tikiake:
RP20-2415DF/N-HC
RP20-2415DF/N-HC