RP20-2412DAW
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2412DAW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-2412DAW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Ngā Rauemi: RP20-2412DAW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-2412DAW
Tau Wae RP20-2412DAW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1124 pcs Pepa Raraunga RP20-2412DAW.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP20-AW Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 30002138
RP202412DAW
Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 833mA, 833mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-2412DA/N
RP20-2412DA/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
I roto i te taonga: 1341 pcs
Tikiake: RP20-2412DA/N.pdf
RFQ
RP20-2412DA
RP20-2412DA
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1294 pcs
Tikiake: RP20-2412DA.pdf
RFQ
RP20-2412DAW-HC
RP20-2412DAW-HC
Tikiake: RP20-2412DAW-HC.pdf
RP20-2412DAW/P
RP20-2412DAW/P
Tikiake: RP20-2412DAW/P.pdf
RP20-2412DAW/P-HC
RP20-2412DAW/P-HC
Tikiake: RP20-2412DAW/P-HC.pdf
RP20-2412DA-HC
RP20-2412DA-HC
Tikiake: RP20-2412DA-HC.pdf
RP20-2412DA/N-HC
RP20-2412DA/N-HC
Tikiake: RP20-2412DA/N-HC.pdf
RP20-2412DAW/N
RP20-2412DAW/N
Tikiake: RP20-2412DAW/N.pdf
RP20-2412DA/P-HC
RP20-2412DA/P-HC
Tikiake: RP20-2412DA/P-HC.pdf
RP20-2412DAW/N-HC
RP20-2412DAW/N-HC
Tikiake: RP20-2412DAW/N-HC.pdf
RP20-2412DAW
RP20-2412DAW
Tikiake: RP20-2412DAW.pdf
RP20-2412DA/P
RP20-2412DA/P
Tikiake: RP20-2412DA/P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel