RP20-2405DFW
Recom PowerRecom Power
RP20-2405DFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-2405DFW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 95 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-2405DFW
Tau Wae RP20-2405DFW Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 20W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -5V Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-FW RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 63°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RP20-2405DFW Raina Raina 82%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 2A, 2A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 2A, 2A 9V - 36V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
I teie nei - Breakover 1.6kV (1600V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-123.3SF-HC
RP20-123.3SF-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
I roto i te taonga: 1407 pcs
Tikiake: RP20-123.3SF-HC.pdf
RFQ
RP20-2405DFW-HC
RP20-2405DFW-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 20W