RP20-1215SF
Recom PowerRecom Power
RP20-1215SF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-1215SF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Ngā Rauemi: RP20-1215SF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 552 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-1215SF
Tau Wae RP20-1215SF Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 552 pcs Pepa Raraunga RP20-1215SF.pdf
Putanga - Mahi 20W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Ngaohihi - Taweke (Tae) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-F RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RP20-1215SF Raina Raina 85%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 1.33A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
I teie nei - Breakover 1.6kV (1600V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-1215SF
RP20-1215SF
Kaihanga: Recom Power
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: RP20-1215SF.pdf
RFQ
RP20-1215SA-HC
RP20-1215SA-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 20W
I roto i te taonga: 1376 pcs
Tikiake: RP20-1215SA-HC.pdf
RFQ
RP20-1215SA/P
RP20-1215SA/P
I roto i te taonga: 1360 pcs
Tikiake: RP20-1215SA/P.pdf
RP20-1215SF/N-HC
RP20-1215SF/N-HC