RP15-4812DF
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-4812DF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Ngā Rauemi: RP15-4812DF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-4812DF
Tau Wae RP15-4812DF Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1961 pcs Pepa Raraunga RP15-4812DF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-F Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000373
RP154812DF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 625mA, 625mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-4812DAW/N
RP15-4812DAW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
I roto i te taonga: 1523 pcs
Tikiake: RP15-4812DAW/N.pdf
RFQ
RP15-4812DF/N-HC
RP15-4812DF/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1709 pcs
Tikiake: RP15-4812DF/N-HC.pdf
RFQ
RP15-4812DAW-HC
RP15-4812DAW-HC
Tikiake: RP15-4812DAW-HC.pdf
RP15-4812DFW
RP15-4812DFW
Tikiake: RP15-4812DFW.pdf
RP15-4812DF/P-HC
RP15-4812DF/P-HC
Tikiake: RP15-4812DF/P-HC.pdf
RP15-4812DF/N
RP15-4812DF/N