RP10-1212SE
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1212SE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-1212SE
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 10W
Ngā Rauemi: RP10-1212SE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-1212SE
Tau Wae RP10-1212SE Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1891 pcs Pepa Raraunga RP10-1212SE.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP10-E Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000311
RP101212SE
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP10-1212SA/P-HC
RP10-1212SA/P-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 10W
I roto i te taonga: 1875 pcs
Tikiake: RP10-1212SA/P-HC.pdf
RFQ
RP10-1212SE/N
RP10-1212SE/N
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1853 pcs
Tikiake: RP10-1212SE/N.pdf
RFQ
RP10-1212SE/N/M1
RP10-1212SE/N/M1
Tikiake: RP10-1212SE/N/M1.pdf
RP10-1212SE
RP10-1212SE
Tikiake: RP10-1212SE.pdf
RP10-1212SE/M1
RP10-1212SE/M1
Tikiake: RP10-1212SE/M1.pdf
RP10-1212SE/M1-HC
RP10-1212SE/M1-HC
Tikiake: RP10-1212SE/M1-HC.pdf
RP10-1212SE-HC
RP10-1212SE-HC