RJZ-3.33.3S
Recom PowerRecom Power
RJZ-3.33.3S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RJZ-3.33.3S
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RJZ-3.33.3S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RJZ-3.33.3S
Tau Wae RJZ-3.33.3S Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8743 pcs Pepa Raraunga RJZ-3.33.3S.pdf
Putanga - Mahi 2W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V Ngaohihi - Taweke (Tae) 2.97V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RJZ RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 14-DIP Module, 6 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 10005016
Tae Mahi -40°C ~ 90°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga RJZ-3.33.3S Raina Raina 75%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 606mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 2.97V - 3.63V Input Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 2W
I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RJZ-3.33.3S/H
RJZ-3.33.3S/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W