RJZ-123.3S/P
Recom PowerRecom Power
RJZ-123.3S/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RJZ-123.3S/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT
Ngā Rauemi: RJZ-123.3S/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RJZ-123.3S/P
Tau Wae RJZ-123.3S/P Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10217 pcs Pepa Raraunga RJZ-123.3S/P.pdf
Putanga - Mahi 2W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Ngaohihi - Taweke (Tae) 10.8V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RJZ RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 14-DIP Module, 6 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 10011616
RJZ123.3S/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga RJZ-123.3S/P Raina Raina 75%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 606mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT
I teie nei - Breakover 3kV (3000V)