REM6-483.3SW/A
Recom PowerRecom Power
REM6-483.3SW/A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REM6-483.3SW/A
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
Ngā Rauemi: 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REM6-483.3SW/A
Tau Wae REM6-483.3SW/A Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1379 pcs Pepa Raraunga 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
Putanga - Mahi 6W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa REM6 RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 5 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 51000243
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga REM6-483.3SW/A Raina Raina 82.5%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 1.8A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 75V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
I teie nei - Breakover 5.0kV (5000V)