REC6-4805SRW/R10/A/X1
Recom PowerRecom Power
REC6-4805SRW/R10/A/X1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC6-4805SRW/R10/A/X1
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 6W
Ngā Rauemi: REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC6-4805SRW/R10/A/X1
Tau Wae REC6-4805SRW/R10/A/X1 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3045 pcs Pepa Raraunga REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
Putanga - Mahi 6W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Ngaohihi - Taweke (Tae) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC6/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 6 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga REC6-4805SRW/R10/A/X1 Raina Raina 82%
Ngā āhuatanga SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 1A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 36V - 75V Input Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 6W
I teie nei - Breakover 10kV (10000V)