REC6-2415DRW/R10/A/X1
Recom PowerRecom Power
REC6-2415DRW/R10/A/X1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC6-2415DRW/R10/A/X1
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Ngā Rauemi: REC6-2415DRW/R10/A/X1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC6-2415DRW/R10/A/X1
Tau Wae REC6-2415DRW/R10/A/X1 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER +/-15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3062 pcs Pepa Raraunga REC6-2415DRW/R10/A/X1.pdf
Putanga - Mahi 6W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC6/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 6 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga REC6-2415DRW/R10/A/X1 Raina Raina 83%
Ngā āhuatanga SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 200mA, 200mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 36V Input Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER +/-15V 6W
I teie nei - Breakover 10kV (10000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC6-2415DRW/R10/A
REC6-2415DRW/R10/A
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
I roto i te taonga: 2305 pcs
Tikiake: REC6-2415DRW/R10/A.pdf
RFQ
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1874 pcs
Tikiake: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC6-2412SRW/R8/C/X1
REC6-2412SRW/R8/C/X1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 6W
Tikiake: REC6-2412SRW/R8/C/X1.pdf
REC6-2415DRW/R10/A/X1
REC6-2415DRW/R10/A/X1