REC6-2405DRW/R10/C
Recom PowerRecom Power
REC6-2405DRW/R10/C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC6-2405DRW/R10/C
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua REGULATED DC/DC CONVERTER 6W 18-
Ngā Rauemi: REC6-2405DRW/R10/C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC6-2405DRW/R10/C
Tau Wae REC6-2405DRW/R10/C Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga REGULATED DC/DC CONVERTER 6W 18- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3293 pcs Pepa Raraunga REC6-2405DRW/R10/C.pdf
Putanga - Mahi 6W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -5V Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC6/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 9 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga REC6-2405DRW/R10/C Raina Raina 81%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 500mA, 500mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 500mA, 500mA 18V - 36V Input Whakaahuatanga REGULATED DC/DC CONVERTER 6W 18-
I teie nei - Breakover 10kV (10000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC6-2405DRW/R10/C/X1
REC6-2405DRW/R10/C/X1
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 6W