REC3.5-1205SRW/R10/A
Recom PowerRecom Power
REC3.5-1205SRW/R10/A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC3.5-1205SRW/R10/A
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Ngā Rauemi: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC3.5-1205SRW/R10/A
Tau Wae REC3.5-1205SRW/R10/A Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
Putanga - Mahi 3.5W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Ngaohihi - Taweke (Tae) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC3.5/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 24-DIP Module, 6 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga REC3.5-1205SRW/R10/A Raina Raina 80%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 700mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 9V - 18V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
I teie nei - Breakover 10kV (10000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC3.5-1205SRW/R10/A
REC3.5-1205SRW/R10/A
Kaihanga: Recom Power
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
I roto i te taonga: 1053 pcs
Tikiake: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
RFQ
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
I roto i te taonga: 2338 pcs
Tikiake: REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
Tikiake: REC3.5-1205DRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
Tikiake: REC3.5-1205SRW/R10/A/X1.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/C
REC3.5-1205DRW/R8/C
Tikiake: REC3.5-1205DRW/R8/C.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
Tikiake: REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1