RAC30-3.3SA-E-ST
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC30-3.3SA-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 30W 90-264VIN 3.3VOUT
Ngā Rauemi: RAC30-3.3SA-E-ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC30-3.3SA-E-ST
Tau Wae RAC30-3.3SA-E-ST Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 30W 90-264VIN 3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1081 pcs Pepa Raraunga RAC30-3.3SA-E-ST.pdf
Putanga - Mahi 30W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm) Raupapa POWERLINE RAC30-A
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Mana (Watts) - Per Port -
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RAC30-3.3SA-E-ST Raina Raina 75%
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input Ngā Tohu Hua 6A
Whakaahua nui Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 90 ~ 264 VAC Input He pai -