R24P23.3S/R8
Recom PowerRecom Power
R24P23.3S/R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R24P23.3S/R8
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT
Ngā Rauemi: R24P23.3S/R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R24P23.3S/R8
Tau Wae R24P23.3S/R8 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10274 pcs Pepa Raraunga R24P23.3S/R8.pdf
Putanga - Mahi 2W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V Ngaohihi - Taweke (Tae) 21.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxPxx/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 7-SIP Module, 4 Leads
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 19900699
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga R24P23.3S/R8
Raina Raina 78% Ngā āhuatanga -
Ngā Tohu Hua 600mA Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 21.6V - 26.4V Input
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT I teie nei - Breakover 8kV (8000V)