R1DA-3.31212/P
Recom PowerRecom Power
R1DA-3.31212/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1DA-3.31212/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 1W 3.3V IN 12/12V OUT
Ngā Rauemi: R1DA-3.31212/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1DA-3.31212/P
Tau Wae R1DA-3.31212/P Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 3.3V IN 12/12V OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11146 pcs Pepa Raraunga R1DA-3.31212/P.pdf
Putanga - Mahi 1W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 12V Putanga - Mahi 2 12V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V Ngaohihi - Taweke (Tae) 3V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1DA RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 10-SMD Module, 7 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa 10014363
R1DA3.31212/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga R1DA-3.31212/P Raina Raina 80%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 42mA, 42mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V 12V 42mA, 42mA 3V - 3.6V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 3.3V IN 12/12V OUT
I teie nei - Breakover 1kV (1000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1DA-3.30909
R1DA-3.30909
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 9V 1W
I roto i te taonga: 9804 pcs
Tikiake: R1DA-3.30909.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 12V 1W