R1DA-3.30505/P
Recom PowerRecom Power
R1DA-3.30505/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1DA-3.30505/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 1W 3.3V IN 5/5V OUT
Ngā Rauemi: R1DA-3.30505/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1DA-3.30505/P
Tau Wae R1DA-3.30505/P Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 3.3V IN 5/5V OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9715 pcs Pepa Raraunga R1DA-3.30505/P.pdf
Putanga - Mahi 1W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 5V Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V Ngaohihi - Taweke (Tae) 3V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1DA RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 10-SMD Module, 7 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa 10014362
R1DA3.30505/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga R1DA-3.30505/P Raina Raina 78%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 100mA, 100mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 100mA, 100mA 3V - 3.6V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 3.3V IN 5/5V OUT
I teie nei - Breakover 1kV (1000V)