R1D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R1D12-2412/H-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D12-2412/H-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
Ngā Rauemi: R1D12-2412/H-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D12-2412/H-R
Tau Wae R1D12-2412/H-R Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12251 pcs Pepa Raraunga R1D12-2412/H-R.pdf
Putanga - Mahi 1W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V Ngaohihi - Taweke (Tae) 21.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 12-SMD Module, 10 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa 10900371
R1D122412/HR
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga R1D12-2412/H-R Raina Raina 80%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 42mA, 42mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Ngā Hua e hāngai ana
R1D12-2409/HP-R
R1D12-2409/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
I roto i te taonga: 9894 pcs
Tikiake: R1D12-2409/HP-R.pdf
RFQ
R1D12-2409/P-R
R1D12-2409/P-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 12204 pcs
Tikiake: R1D12-2409/P-R.pdf
RFQ
R1D12-2412
R1D12-2412
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 1W