R05P23.3D/R8
Recom PowerRecom Power
R05P23.3D/R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R05P23.3D/R8
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT
Ngā Rauemi: R05P23.3D/R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R05P23.3D/R8
Tau Wae R05P23.3D/R8 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9656 pcs Pepa Raraunga R05P23.3D/R8.pdf
Putanga - Mahi 2W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -3.3V Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Ngaohihi - Taweke (Tae) 4.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxP2xx/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 7-SIP Module, 5 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa 19900814
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga R05P23.3D/R8
Raina Raina 80% Ngā āhuatanga -
Ngā Tohu Hua 300mA, 300mA Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Whakaahuatanga CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT I teie nei - Breakover 8kV (8000V)