R05P15D/R8
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R05P15D/R8
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT TH
Ngā Rauemi: R05P15D/R8.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 210 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 210 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R05P15D/R8
Tau Wae R05P15D/R8 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210 pcs Pepa Raraunga R05P15D/R8.pdf
Putanga - Mahi 1W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Ngaohihi - Taweke (Tae) 4.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxPxx/R RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial), Medical Ko te poari 7-SIP Module, 5 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga R05P15D/R8 Raina Raina 83%
Ngā āhuatanga - Ngā Tohu Hua 33mA, 33mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT TH
I teie nei - Breakover 8kV (8000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R05P15D/R8
R05P15D/R8
Kaihanga: Recom Power
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT TH