R0.5S-1212
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1212 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-1212
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-1212.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-1212
Tau Wae R0.5S-1212 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15786 pcs Pepa Raraunga R0.5S-1212.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016291
R0.5S1212
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S-1212/H-R
R0.5S-1212/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
I roto i te taonga: 13907 pcs
Tikiake: R0.5S-1212/H-R.pdf
RFQ
R0.5S-1212/H
R0.5S-1212/H
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 12843 pcs
Tikiake: R0.5S-1212/H.pdf
RFQ
R0.5S-1205/HP-R
R0.5S-1205/HP-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Tikiake: R0.5S-1205/HP-R.pdf
R0.5S-1212/HP
R0.5S-1212/HP
Tikiake: R0.5S-1212/HP.pdf
R0.5S-1212-R
R0.5S-1212-R
Tikiake: R0.5S-1212-R.pdf
R0.5S-1212
R0.5S-1212