63MU473M3216
Hua Hua
Tau Wae: 63MU473M3216
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206
Ngā Rauemi: 63MU473M3216.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63MU473M3216
Tau Wae 63MU473M3216 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79812 pcs Pepa Raraunga 63MU473M3216.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.047µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 63MU0.04703216X
63MU0.04703216X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 63MU473M3216
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.047µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206 I teie nei - Te rerenga 63V